بهترین ردیاب خودرو

بهترین ردیاب خودرو بهترین مارک ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار بهترین شرکت ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو ایرانی بهترین مارک ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار بهترین شرکت ردیاب خودرو

بهترین ردیاب خودرو

امروزه ردیاب جی پی اس در کنار دزدگیر یکی از ملزومات امنیتی خودرو می باشد که مکمل همدیگر هستند. اگر قصد خرید ردیاب خودرو را دارید و پس از جست و جو در اینترنت هنوز نمی دانید کدام یک از مارک های موجود در بازار را تهیه کنید کاملا حق داشته و ممکن است کمی گیج شده باشید! ردیاب های زیادی در بازار وجود دارند که ممکن است همگی یک شکل داشته و نام های تجاری مختلفی را با خود یدک می کشند. ردیاب خودرو ایرانی وجود ندارد و تقریبا تمام وسیله های الکترونیکی و ردیاب های موجود در بازار ساخت کشور عزیز چین می باشد که با کیفیت های مختلف وارد بازار می شود. ممکن است شما دو ردیاب با سخت افزار مشابه را از شرکت های مختلف تهیه کرده و تفاوت های آن را در شکل ظاهری متوجه نشوید. تفاوت این ردیاب ها در کیفیت ساخت و قطعات مورد استفاده در سخت افزار ردیاب است که در درجه بندی های مختلف به بازار عرضه می شود. گذشته از این برنامه ردیابی که در اختیار کاربر قرار می دهند زمین تا آسمان با یکدیگر تفاوت دارند. برای انتخاب بهترین ردیاب خودرو بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

 

 

۱- سخت افزار با کیفیت

برای انتخاب بهترین ردیاب خودرو شما می توانید در ابتدا از روی شکل ظاهری دستگاه قضاوت کنید. در بازار یک سری ردیاب های قدیمی وجود دارند که نیاز به نصب آنتن های GPS  و GSM دارند. این آنتن ها به صورت جداگانه به دستگاه ردیاب ماهواره ای متصل می شوند که مخفی کردن آن ها در خودرو یک کار بسیار مشکل و دردسر ساز است. و در صورت سرقت خودرو، سارق به راحتی با دنبال کردن این آنتن ها ردیاب خودرو را پیدا کرده و آن را از کار می اندازد. استفاده این ردیاب ها تقریبا منسوخ شده ولی متاسفانه هنوز هم در بازار ایران با قیمت بالاتر از جدیدترین ردیاب ها به فروش می رسد. ردیاب های ستوس دارای آنتن های داخلی است که به صورت میکروچیپ روی برد دستگاه سوار شده است. نمونه ای از این آنتن ها را می توانید در تصویر زیر ببینید. بعد از شکل ظاهری می توانید دقت ردیابی دستگاه را چک کنید. برای این کار از فروشنده بخواهید پنل آزمایشی را در اختیار شما قرار دهد. یا اگر مسئول آی تی شرکت یا سازمان هستید و قرار است تعدادی دستگاه تهیه کنید، می توانید یک دستگاه به صورت تستی خریداری کرده و پس اطمینان از کیفیت دستگاه اقدام به خرید ردیاب کنید.

 

بهترین ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو ایرانی بهترین مارک ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار بهترین شرکت ردیاب خودرو

نمونه ای از آنتن های خارجی و داخلی ردیاب خودرو

 

۲- اپلیکیشن ردیابی و دقت دستگاه

دقت اپلیکیشن ردیابی به قدرت آنتن دهی دستگاه بستگی دارد که عواملی مانند کیفیت دستگاه، محل نصب دستگاه و اوپراتور سیم کارت تاثیرگذار است. در برنامه ردیابی ماشین اطلاعات تردد در سرور ذخیره شده و کاربر می تواند سابقه رفت و آمد خودرو را کنترل کنید. پیشنهاد می کنیم برای اطمینان از دقت ردیابی به حرف فروشنده اکتفا نکنید و حتما پنل ردیابی دستگاه را قبل از خرید کنترل کنید. برای مشاهده پنل آزمایشی مابا آیدی تلگرام ما در ارتباط باشید. CetusGps@ بعد از ورود به سامانه یکی از خودرو ها را انتخاب کرده و از گزینه Playback (پخش) مسیرهای پیموده شده ماشین را چک کنید. توجه داشته باشید که مسیرها باید به طور منظم و با جزئیات کامل مانند سرعت خودرو، زمان های توقف و… باشد. اگر دقت ردیابی پایین باشد ممکن است دستگاه در یک لحظه مکانی را نشان دهد و در لحظه بعدی با فاصله بیشتری مکان خودرو را نمایش دهد و به جای کشیدن خط سیر ماشین یک خط صاف نمایش دهد. که به این پدیده اصطلاحا پرش می گویند. این پدیده در زمانی رخ می دهد که ارتباط دستگاه از سرور قطع شده و مکان دیگری را نمایش دهد. هرچقدر که تعداد نقاط مکانی که دستگاه ارسال می کند سریعتر باشد دقت ردیابی خودرو بالاتر می رود. در عکس زیر نمونه ای از ردیابی خودرو با دقت بالا و ردیابی خودرو با دقت پایین را مشاهده می کنید:

ردیابی خودرو ردیابی ماشین اپلیکیشن ردیابی بهترین ردیاب خودرو

مقایسه ردیابی خودرو در پنل ردیابی ما و یک شرکت دیگر که از نام بردن آن خودداری می کنیم

 

۳- خدمات و پشتیبانی

مهم ترین بخش ردیاب خودرو پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن است. برخی شرکت ها پس از فروش محصول دیگر پاسخگوی مشتریان نیستند و پنل ردیابی که در اختیارشان قرار می دهند بعد از مدتی اصطلاحا Down شده و دیگر دستگاه ردیاب خودرو شان قابل استفاده نیست. نرم افزار ردیابی ستوس کاملا حرفه ای بوده و مرتبا بروزرسانی می شود. در بروزرسانی ها امکانات جدید نقشه گوگل و امکانات سخت افزاری به طور کامل نرم افزار اضافه می شود. همچنین زمانی که یک ماژول سخت افزاری با آن اضافه می شود، نرم افزار هم بروزرسانی شده و کاربر می تواند از این امکان استفاده کند. برای مثال هشدار باز بودن درب خودرو یک ماژول سخت افزاری است که به تازگی روی ردیاب خودرو GP020 اضافه شده. اگر نرم افزار بروز شده باشد کاربر می تواند از این قابلیت استفاده کند، در غیر این صورت این امکان سخت افزاری غیر قابل استفاده می باشد. بیشتر شرکت ها که از نرم افزار اوپن سورس استفاده کرده و آن را بومی سازی می کنند. نرم افزار اوپن سورس رایگان بوده و در قبال آن شارژ سالیانه دریافت نمی شود. در عوض این نرم افزار امکانات عمومی ردیاب خودرو را شامل می شود و به دلیل عدم مطابقت با سخت افزار دستگاه تمامی امکانات سخت افزاری در آن ها قابل استفاده نیست. و کاربر نمی تواند از تمامی امکانات سخت افزاری دستگاه بهره ببرد. نرم افزار ردیابی ستوس غیر رایگان بوده و توسط شرکت تولید کننده پشتیبانی و بروزرسانی می شود. طبیعی است که اپلیکیشن ردیابی حرفه ای غیر رایگان بوده و کاربر بابت استفاده از نرم افزار شارژ سالیانه پرداخت می کند. که این مبلغ از سال دوم استفاده از دستگاه از کاربر دریافت می شود و سال اول آن رایگان است. برای مشاهده نرم افزار با آیدی تلگرام پشتیبانی ما در تماس باشید CetusGps@ و نرم افزار رایگان یک شرکت دیگر را با آن مقایسه کرده و خودتان مقایسه کنید.

 

 

۴- امکانات سخت افزاری و نرم افزاری

ردیاب های خودرو دارای امکانات مختلفی می باشند که انتخاب بهترین ردیاب خودرو بستگی به کاربرد کاربر و قیمت ردیاب خودرو دارد. برای مثال کسی که تنها قصد ردیابی خودرو را داشته می تواند از ردیاب خودرو GP022 که قیمت مناسبی هم دارد استفاده کند. اگر امکانات بیشتری را برای ردیابی خودرو مد نظر دارید، ردیاب خودرو GP020 بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار می باشد که تمامی امکانات یک ردیاب را شامل می شود. این ردیاب امکان خاموش کردن خودرو از راه دور را دارد. کاربر در مواقع ضروری می تواند از طریق نرم افزار و یا ارسال اس ام اس خودرو را خاموش کند. تماس اضطراری از طریق دکمه SOS که در مواقع اضطراری مانند خفت گیری می توان از آن استفاده کرد. این دستگاه به علاوه میکروفون که داخل خودرو نصب می شود امکان مکالمه دو طرفه را نیز دارد که می توان با اتصال کابل AUX پخش خودرو از آن استفاده کرد. سنسورهای دیجیتال ورودی و خروجی، از این سنسورهای می توان برای کاربردهای مختلف استفاده کرد. برای مثال با اتصال کلید لای درب خودرو می توان از باز بودن درب خودرو آگاه شده و یا با سنسور خروجی می توان بوق خودرو را به صدا در آورد و یا چراغ های خطر خودرو را روشن کرد. توجه داشته باشید این امکانات فقط در نرم افزار اصلی این ردیاب قابل استفاده است. همچنین دستگاه ردیاب خودرو GP020 دارای سنسور ورودی آنالوگ نیز می باشد که می توان ورودی های مختلفی مانند دماسنج جهت خودروهای یخچال دار به آن متصل کرد. در صورتی که امکانات بیشتری در نظر دارید می توانید آن از طریق تماس با ما و یا بخش نظرات در با ما در میان بگذارید.

 

بهترین ردیاب خودرو بهترین مارک ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار بهترین شرکت ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو ایرانی بهترین مارک ردیاب خودرو بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار بهترین شرکت ردیاب خودرو

ردیاب خودرو GP020 بهترین مارک ردیاب خودرو موجود در بازار

 

بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار

در مجموع بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار ردیاب خودرو GP020 بوده که تمامی امکانات ردیاب خودرو را در بر دارد و اگر از نرم افزار اورجینال این دستگاه استفاده شود بهترین ردیاب خودرو با این قیمت می باشد. برای مشاهده جدیدترین لیست قیمت ردیاب خودرو و قیمت سایر دستگاه های ردیاب خودرو کلیک کنید. نرم افزار اصلی این دستگاه tracksolid است که در فروشگاه گوگل و اپ استور نیز موجود می باشد. شرکت ستوس گارانتی ۱۸ ماهه را برای این ردیاب خودرو ارائه می کند که نشان از اطمینان به کیفیت بالای این ردیاب خودرو می باشد.

مطالب پیشنهادی: بهترین ردیاب خودرو آهنربایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *