ردیاب آهنربایی CT405

ردیاب آهنربایی بهترین ردیاب خودرو آهنربایی ردیاب مگنتی ردیاب نظامی ردیاب مغناطیسی ردیاب مخفی آهنربایی ردیاب بیسیم

ردیاب آهنربایی CT405

این ردیاب آهنربایی یک دستگاه جمع و جور برای ردیابی خودرو های شخصی، اتوبوس و کامیون ها، ماشین آلات راه سازی و کشاورزی، محموله و حتی چمدان مسافرتی و… می باشد. این ردیاب آهنربایی ضد آب و گرد و غبار بوده در شرایط مختلف محیطی می تواند کار کند. آهنربای (مگنت) قوی دستگاه امکان چسباندن آن را در جاهای مختلف را فراهم می کند. باتری ۱۰ میلی آمپری شارژی دستگاه می تواند با یک بار شارژ شدن تا یک ماه به صورت آنلاین شارژدهی کند. همچنین با مدیریت زمان های روشن و خاموش بودن ردیاب می توان طول عمر ردیابی را تا یک سال افزایش داد.

ردیاب آهنربایی CT405 به دلیل بیسیم بودن به راحتی قابل استفاده است و نیازی به دستکاری برق خودرو ندارد. ردیاب آهنربایی به صورت مخفی در خودرو نصب شده و پیدا کردن آن توسط سارقین کار بسیار دشواری است. دستگاه دارای میکروفون داخلی است که امکان شنود صدای محیط اطراف را با کیفیت تماس تلفنی فراهم می کند.

قیمت این ردیاب آهنربایی: ۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان

 

یهترین ردیاب آهنربایی ردیاب مگنتی ردیاب نظامی ردیاب مغناطیسی ردیاب مخفی آهنربایی ردیاب خودرو اهنربایی

ردیاب آهنربایی CT405

 

ویژگی های ردیاب آهنربایی CT405

موقیعت دهی GPS و LBS

ردیاب با اتصال به ماهواره های جی پی اس GPS موقعیت خود را با خطای ۵ متر پیدا می کند. این موقعیت محدود به شهر یا استان نیست و در همه جا بر روی سطح زمین در دسترس است. سیستم LBS با اتصال به نزدیکترین دکل مخابراتی موبایل موقعیت حدودی دستگاه ردیاب را پیدا کرده. و زمانی کاربرد دارد که موقیعت یابی توسط جی پی اس GPS به مشکل بخورد. در صورتی ردیاب آهنربایی در جای مناسب نصب نشده باشد و یا زمانی که خودرو در پارکینگ زیرزمینی باشد نمی تواند با ماهواره های جی پی اس ارتباط برقرار کند.

 

باتری شارژی ۱۰۰۰۰ میلی آمپر

این ردیاب مغناطیسی دارای باتری ۱۰ هزار میلی آمپری است که با یک بار شارژ شدن می تواند تا یک ماه خودرو را ردیابی کند. مدت طول شارژدهی باتری دستگاه به میزان حرکت خودرو در روز بستگی دارد. هرچه حرکت خودرو بیشتر باشد دستگاه جریان بیشتری از باتری مصرف می کند. همچنین عمل شنود نیز مصرف باتری را بالاتر می برد. در صورتی که بخواهیم مدت زمان بیشتری خودرو را ردیابی کنیم مد کاری کم مصرف دستگاه را فعال می کنیم. در این مد کاری زمان های روشن و خاموش بودن ردیاب قابل تنظیم است.

مدیریت هوشمند باتری

ردیاب آهنربایی خودرو CT405 یا همان ردیاب آهنربایی AT4 به صورت بهینه و هوشمند از باتری مصرف می کند به طوری که در زمان های ایستادن خودرو GPS را خاموش کرده و پس از حرکت دوباره خودرو GPS را روشن می کند. زمان های ارسال نقاط جی پی اس قابل تنظیم است و می توان با کمتر کردن تعداد نقاط ارسالی طول شارژدهی باتری را افزایش داد. در مد کاری کم مصرف دستگاه در ساعت های خاص روشن می شود و موقعیت خود را ارسال می کند. بعد از چند دقیقه دوباره به حالت خواب رفته و بعد از گذشت زمان مشخص شده دوباره روشن می شود. بازه ارسال موقعیت از ۱ ساعت تا ۲۴ ساعت قابل تنظیم است.

برای مثال با ارسال دستور Mode,2,10:00,2# ردیاب از ساعت ۱۰ صبح هر دو ۲ ساعت یک بار روشن می شود یعنی راس ساعت ۱۰:۰۰ روشن شده و پس از ارسال موقعیت تا ساعت ۱۲:۰۰ به حالت خواب می رود، زمان روشن شدن بعدی ساعت ۱۴:۰۰ و ۱۶:۰۰ و… همین طور تکرار می شود. اگر بخواهیم ردیاب را به حالت قبل برگردانیم راس ساعتی که ردیاب روشن می شود دستور Mode,1,10,3600# را به دستگاه ارسال می کنیم. با تنظیم مد کم مصرف می توان تا بیشتر از یک سال ماشین را ردیابی کرد.

آهنربای (مگنت) قوی

آهنربای قوی دستگاه امکان نصب روی سطوح آهنی را فراهم کرده و با قدرت چسبندگی بالا در صورت لرزش و تکان های شدید از خودرو جدا نمی شود. برای چسبندگی مطمئن ردیاب آهنربایی باید روی سطح صاف آهنی نصب شود و زیر ردیاب برآمدگی یا فرورفتگی نداشته باشد. این ردیاب مگنتی دارای پنل پشت چسب دار نیز می باشد که به روی سطوح غیر آهنی مانند پلاستیک یا چوب چسبیده می شود.

یهترین ردیاب آهنربایی ردیاب مگنتی ردیاب نظامی ردیاب مغناطیسی ردیاب مخفی آهنربایی

پنل پشت چسب دار برای چسباندن سطوح غیر آهنی

شنود صدای محیط

میکروفون داخلی دستگاه می تواند تا شعاع ۳ متری صدای محیط اطراف را نهایتا با کیفیت صدای تماس تلفنی انتقال دهد. برای شنود صدای اطراف باید با شماره سیمکارت تماس گرفت. تنها زمانی که شماره تماس گیرنده جزو شماره های مجاز باشد دستگاه تماس را وصل کرده و می توان صدای محیط را شنید.

استاندارد IPX5 ضدآب و گرد و غبار

دستگاه مقاوم در برابر آب و گرد و غبار است و مناسب شرایط محیطی مختلف می باشد. که می توان با آن وسیله هایی مختلف مانند قایق، کانتینر، ماشین آلات راه سازی و کشاورزی و هر وسیله ای که در معرض آب و گرد و غبار است را ردیابی کرد. به ردیاب هایی که استاندارد IPX دارد اصطلاحا ردیاب آهنربایی نظامی هم گفته می شود. ردیاب های نظامی به هیچ عنوان در دسترس کاربران تجاری قرار نمی گیرد و ردیاب نظامی فقط یک اصطلاح است که در بین کاربران استفاده می شود.

آلارم جدا شدن دستگاه

زمانی که ردیاب از سطح چسبیده شده جدا شود به وسیله این دکمه تشخیص داده شده و به کاربر از طریق نرم افزار یا تماس تلفنی هشدار داده می شود.  اگر ردیاب روی مد کاری کم مصرف باشد با جدا کردن دستگاه از حالت کم مصرف خارج شده و به مدت ۲۰ دقیقه روی مد ردیابی قرار می گیرد و دوباره به مد کم مصرف باز می گردد. در صورتی که نیاز به ردیابی خودرو باشد قبل از تمام شدن ۲۰ دقیقه باید مد کاری ردیابی آنلاین را فعال کنید.

 

یهترین ردیاب آهنربایی ردیاب مگنتی ردیاب نظامی ردیاب مغناطیسی ردیاب مخفی آهنربایی ردیاب خودرو اهنربایی بهترین ردیاب آهنربایی نظامی

دکمه هشدار جدا شدن ردیاب آهنربایی

اپلیکیشن ردیابی ردیاب آهنربایی

ردیاب آهنربایی AT4 دارای یک برنامه کاملا حرفه ای بوده و تمامی امکانات سخت افزاری این ردیاب را پشتیبانی می کند. با استفاده از اپلیکیشن اندروید و IOS می توان تا شش ماه تاریحچه تردد (PlayBack) خودرو را بررسی کرد. این اپلیکیشن ردیابی در فروشگاه های گوگل و آیفون قابل دانلود است و مرتبا بروزرسانی می شود. همچنین در سامانه ردیابی گزارش های متعدد با قابلیت دریافت خروجی اکسل وجود دارد که در صورت نیاز می توانید از طریق دموی نرم افزار این امکانات را مشاهده کتید. برای دریافت دمو با آیدی تلگرام CETUSGPS@ و یا شماره های تماس درج شده در سایت در تماس باشید. برخی از شرکت ها این دستگاه را با اپلیکیشن ناسازگار دستگاه به فروش می رسانند. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید ردیاب حتما اپلیکیشن ردیابی را خودتان کنترل کنید.

 

بهترین ردیاب خودرو مغناطیسی

این ردیاب مغناطیسی به دلیل بیسیم بودن و عدم نیاز به سیم کشی در داخل خودرو به عنوان ردیاب مخفی در خودرو استفاده می شود. و در صورت سرقت خودرو به سختی توسط سارقین قابل کشف است. مزیت اصلی این ردیاب نسبت به ردیاب های سیم دار پرتابل بودن آن است که کاربر می تواند آن را به راحتی روی خودرهای مورد نظرش جابجا کند. سهولت استفاده کارای بالای این ردیاب آن را به محبوب ترین ردیاب خودرو در بین کاربران ردیاب خودرو تبدیل کرده است. که از آن به عنوان بهترین ردیاب خودرو نام می برند. استفاده از این ردیاب بیسیم محدود به خودرو نبوده و می توان با آن وسیله ها، بارها و اشیای مختلف را ردیابی کرد. لطفا دیدگاه خود را بیان کنید و یا درصورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با آیدی تلگرام CETUSGPS@ و یا شماره های درج شده در سایت بگیرید.

 

مشخصات فنی ردیاب آهنربایی CT405

فرکانس GSM
۸۵۰/۹۰۰/۱۸۰۰/۱۹۰۰MHz
حساسیت دریافت Class II RBER2%(-102dBm)
GPRS Class 12, TCP/IP
حافظه داخلی ۳۲+۳۲Mb
خطای فاز RMSPE<5,PPE<20
نهایت خروجی GSM850/GSM900:33±۳dBm
GSM1800/GSM1900:30±۳Bm
فرکانس GPS L1, 1575.42MHz
کانال های جی پی اس ۶۶
خطای مکان یابی < 10 متر
زمان اتصال به ماهواره Avg. hot start≤۱sec
Avg. cold start≤۳۲sec
دکمه ها ۱ جدا شدن دستگاه
۱ باز شدن درب دستگاه
۱ روشن و خاموش کردن دستگاه
چراغ های نمایشگر قرمز (روشن بودن دستگاه) / آبی (میزان شارژ باتری)
ولتاژ و جریان کاری ۳٫۷V/60mA
دمای کاری
-۲۰℃~ ۷۰℃
آنتن های GPS/GSM
Built-in quad band GSM antenna, GPS dual-mode antenna
شارژر ۵ VDC / 2A
مدت زمان شارژ شدن
۸ hours
مدت زمان ردیابی آنلاین
۳۰ روز (میانگین حرکت روزانه ۲ ساعت)
باتری ۱۰۰۰۰mAh/3.7V لیتیوم پلیمر صنعتی
ابعاد دستگاه ۱۰۸٫۰ x61.0x 30.0mm
وزن دستگاه ۲۸۵g

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *